درباره آکادمی پایتون

خلاصه مطالب این صفحه

من یک دانشجو و تحلیلگر و تریدر فارکس، با نام اختصاری مار پایتون هستم

who-is-this-trader-my-name-is-python

که چندین سال است با بازار فارکس آشنا هستم،  ولی حدود سه سال است که به صورت حرفه ای و مستمر در این مارکت فعالیت می کنم و با خریدن و دیدن پکیج های آموزشی اساتید مختلف مانند بسیاری از دوستان معامله گر، به امید گرفتن سود وارد این بازار شدم ولی برعکس تصوراتم، آسیب های مالی زیادی را دیدم و به عبارتی ساده تر شکست خوردم و شکست خوردم و شکست خوردم……..

روز به روز نا امید و افسرده تر شدم، کاملاً روحیه خود را ازدست دادم و تا مدتی ترید کردن را کنار گذاشتم. تا اینکه یک روز به یاد داستان زندگی (مایک تایسون) بوکسر آمریکایی نامدار افتادم که در کودکی یک فرد زورگو و بزرگتر از او سرکبوترش را بریده بود و چون تایسون توان مقابله با او را نداشت برایش انگیزه ای به وجود آمد که بتواند به هدف خود برسد.

این داستان نقطه عطف و برگشت دوباره من به دنیای فارکس شد و از طرفی به علت علاقه و همچنین اطلاعات فراوانی که در مورد حیوانات داشتم و همچنین از میان چندین حیوان که ویژگی های منحصر به فردی در طبیعت دارند، مار را انتخاب و الگوی خود کردم.

مارکت متوجه نشد مار درآستین خودپرورش داده!!! اونم ماری بنام پایتون

و من هم با این استراتژی و تمرین و ممارست فراوان برای انتقام گرفتن از بازار فارکس به علت شکست هایی که در گذشته خورده بودم، تلاش کردم که مانند یک مار با قدرت شگرف،  هوشیاری،  جاودانگی و بدون استرس به یک استراتژی فوق العاده یا جادوگری در این بازار غیرقابل پیش بینی برسم. و فهمیدم در دنیا برای رسیدن به موفقیت، جدیّت و پشتکار برای هدف تعیین شده مهمترین عوامل هستند و جمله طلایی هیچ چیز در دنیا غیرممکن نیست حتی در ترید را سرلوحه زندگی خود قرارداده و همچنین آرزوی موفقیت برای همه معامله گران یا تریدرهای عزیز را خواهم داشت.

درباره تریدرپایتون,بیوگرافی تریدرپایتون,پایتون قویترین وتکنیکی ترین تریدر جهان

این کلیپ ویدیو لایو زنده قدرت ترید پایتون و حقیقت ترید را به شما نشان می دهد. این ترید قویترین تریدلایو درجهان است، حتما ببینید.

(عدالت درحقیقت)همه تریدرها متضرر هستند

برای دیدن کلیپ های بیشتر از پایتون کلیک فرمایید

و درآخر برای شما عزیزان آرزوی نعمت و سلامتی روز افزون دارم.