ویدیو تریدهای لایو جهانی

خلاصه مطالب این صفحه

بخش زیر شامل ویدئو ترید های لایو در بازار فارکس می باشد. لازم به ذکر است تمام این ترید ها با استراتژی های گوناگون اعم از ایچیموکو، اسکلپ، پرایس اکشن و …… در بازار ریل لایوو درسطح جهانی انجام شده است.

ویدیوتریدلایو-1

شما در این ویدئو قوی ترین استراتژی ایچیموکو – به نام سبک ایچیموکو دبل 2021 را در آکادمی ترید پایتون مشاهده می کنید. دوستان تریدری که ایچیموکو را به صورت حرفه ای میشناسند، قطعاً قدرت همه جانبه ایچیموکو را درک کرده اند و تمام رفتارهای آن را درروند بازار می دانند. ولی من در این ویدئو با جرأت و جسارت می گویم، سبک استراتژی ایچیموکو دبل اولین بار در جهان، توسط آکادمی ترید پایتون با هدف نگرش مثبت در بازار ابداع و رونمایی شده است ولی در حال حاضر دوره صفر تا 100 این استراتژی در فروشگاه سایت قرار گرفته است.

 

ویدیوتریدلایو-2

شما در این ویدئو یک ترید اسکلپ دیگر و فوق حرفه ای در آکادمی ترید پایتون مشاهده می کنید که با مهارت کافی در ترید لایو فارکس، فقط با بالانس 4.80 دلار وارد معامله شدم و با استراتژی اسکلپ توربو پایتون به سود 50 دلاری از این معامله یا به عبارتی سود 1000 درصدی رسیدم

 

ویدیوتریدلایو-3

شما در این ویدئو مشاهده می کنید که با اکانت ریل با پوزیشن یک لات و بالانس 95 دلار وارد معامله شدم و توانستم به سود 85 دلاری از این معامله یا به عبارتی سود 100 درصدی برسم.

 

ویدیوتریدلایو-4

در این ویدئو مشاهده می کنید که تریدر، در ترید لایو فارکس فقط با بالانس 12 دلار با مهارت کافی و با جرأت، با حجم نیم لات وارد معامله شده و با استراتژی شخصی اسکلپ به سود چشم گیری و قابل توجهی رسیده است.

 

ویدیوتریدلایو-5

در این ویدئو تریدر، در بازار لایو فارکس با بالانس 400 دلار و حجم 2.2 لات ترید را انجام داده است. ولی در موقعیت استاپ هانتینگ قرار گرفته و با تحلیل درست و به موقع سود قابل توجهی از این موقعیت کسب کرده است. در این ویدئو تمام توضیحات مورد نیاز و جامع از مبحث استاپ هانتینگ گفته شده، که با مشاهده کامل آن بیشتر متوجه خواهید شد.

 

ویدیوتریدلایو-6

در این ویدئو مشاهده می کنید که تریدر با بالانس 99 دلار، در یک موقعیت بسیار حساس در بازار لایو جفت ارز (EUR/USD) در پوزیشن SELL  با حجم نیم لات وارد معامله شده و در یک ترید اسکلپ فوری و ضربتی توانسته به سود 25 دلاری از این معامله برسد.

 

ویدیوتریدلایو-7

در ویدئو می بینید، که تریدر چگونه با مهارت کافی در بازار لایو فارکس با اکانت ریل با بالانس 130 دلار روی جفت ارز (EUR/USD) در پوزیشن BUY با دو(2) لات وارد معامله شده و در یک ترید اسکلپ فوری و حرفه ای سود قابل توجهی گرفته است.

 

ویدیوتریدلایو-8

در ویدئو فوق، تریدر با اکانت ریل و بالانس 100 دلار، در بازار لایو فارکس روی جفت ارز (EUR/USD) در پوزیشن SELL با حجم یک لات وارد معامله شده و با 60 دلار سود از این معامله خارج شده است.

 

ویدیوتریدلایو-9

این ویدئو با ترید لایو مبحثی بسیار جالب از آموزش پرایس اکشن مربوط به تشخیص نقاط صحیح حمایت و مقاومت و ولید بودن آنها در روند بازار و همچنین ارتباط چند الگوهای کندلی مانند ستاره صبحگاهی  و ستاره شامگاهی در این نقاط را به شما نشان داده است.

 

ویدیوتریدلایو-10

شما در این ویدئو مشاهده می کنید که با جرأت، در ترید لایو فارکس فقط با بالانس 20 دلار با حجم سه دهم لات وارد معامله شدم و با استراتژی شخصی اسکلپ طراحی شده در آکادمی ترید پایتون از این معامله به سود 75 درصدی رسیدم. هدف من از معامله در بازار لایو این بود که بدانید، ترید کردن یک مهارت است نه قمار و به دانش و علم هر شخص برمی گردد.

 

ویدیوتریدلایو-11

در این ویدئو مشاهده می کنید که تریدر، در ترید لایو فارکس با بالانس 1000 دلار با حجم 5 لات با اکانت واقعی ترید انجام داده و به سود شگفت انگیز و باور نکردنی بالای 900 دلار رسیده است. در این معامله از استراتژی شخصی اسکلپ طراحی شده در آکادمی ترید پایتون استفاده شده و به سود بالای 90 درصدی رسیده

 

ویدیوتریدلایو-12

تیزر فوق مربوط به مبحث خاص و جذاب استراتژی ایچیموکو می باشد . که با این دو مثال جامع و کامل در بازار لایو سود دهی قطعی و تارگت گذاری دقیق را به شما نشان داده ایم . برای اطلاعات بیشتر از این آموزش به قسمت فروشگاه سایت آکادمی ترید پایتون مراجعه کرده و توضیحات دقیق و بهتر، در مورد این روش نوین آموزش ایچیموکو را مطالعه کنید .

 

ویدیوتریدلایو-13

در ویدئو بالا یک ترید لایو در بازار فارکس را مشاهده می کنید و در ساعت 11 شب که ساعات انتهایی مارکت است، تریدر با بالانس 1000 دلار روی جفت ارز (EUR/USD) در پوزیشن SELL با حجم 10 لات و لوریج یک سه هزارم وارد معامله شده است و تا انتهای معامله روی پوزیشن خود خواهد ماند. به این دلیل است که از ابتدا تارگت نهایی حد سود در پوزیشن sell را با خطوط روند پیش بینی کرده و در آخر به سود بالای 600$ از این معامله رسیده است.

 

ویدیوتریدلایو-14

این ویدیو بدون هیچ ابزاری در بازار لایو و زنده قدرت خط روند و نحوه خاص و صحیح روندکشی در MTF را مشااین ویدئو یک ترید لایو جنجالی و متفاوت در بازار فارکس است که با مشاهده کامل این کلیپ متوجه مهارت فوق العاده تریدر پایتون می شوید. این ترید با پوزیشن 15 (پانزده) لات که لوریج بروکر یک سه هزارم است، فول مارجین انجام شده و میزان بالانس فقط 1600(هزار و ششصد) دلار است. در ویدئو فوق مشاهده خواهید کرد با ورود 15 لات روی جفت ارز (EUR/USD) در پوزیشن sell ابتدا تریدرپایتون در آستانه ضرر می باشد و در مرز کال مارجین هم می رود. ولی با توجه به اینکه به نقطه ورود و متد خود مطمئن است، روی پوزیشن sell باقی مانده و در آخر سود 2000 (دو هزار) دلاری از این معامله کسب خواهد کردهده می کنید و همچنین تارگت مشخص شده که بدون خطا تاچ میشود.

 

ویدیوتریدلایو-15

20 لات بای؟ 35 لات سل؟

رکورد بیشترین پوزیشن معامله درجهان اولین بار توسط پایتون ثبت شد، نسبت به نسبت بالانس و حجم 35 لات !!!؟؟؟؟

 

ویدیوتریدلایو-16

تبدیل 100$ به 500$

ترید خاص و فوق العاده حرفه ای از دست ندهید!!!

 

ویدیوتریدلایو-17

تبدیل 5000$ به 10/000$

باحجم 20 لات / ترید دیدنی و انگیزشی

 

ویدیوتریدلایو-18

ترید لایو فارکس 9 لات با ایچیموکو و بالانس 700 دلار

در ویدیو زیر یک سورپرایز ویژه از آکادمی ترید پایتون می بینید که آکادمی ترید پایتون بار دیگر با یک استراتژی جادویی از ایچیموکو ترید لایو با پوزیشن 9 لات و بالانس 700 دلار انجام داده است. که آموزش این ترید لایو قدرتمند با ایچیموکو و استراتژی تغییر روند GVL با خط عمودی در مولتی تایم را به صورت کامل و حرفه ای برای مخاطبین خود به صورت رایگان در سایت قرار داده است.

 

ویدیوتریدلایو-19

ترید لایو فارکس تبدیل 500 دلار به 2500 دلار

سبک ترید فوق پیشرفته فراکتال کندلی مولتی تایم فراکتالها ریتمها و الگوها کوچک هستند که باتکثیر و مجموع آنها به همان الگو در اشل بزرگتر میرسیم .تکرار و بقا و درکل بالانس های و لوهای کندل استیک از رازهای فراکتال می باشد. فراکتال جز به کل است که ما می توانیم کل به جز نیز به رفتار بازار نگاه کنیم. این مجموعه نوین فراکتال و رازهای تایم فریم بین فراکتال ها می باشد.این به این معناست که درهرتایم فریمی هستی اگر تخصص و تسلط کافی بر مبحث فراکتال داشته باشی می توانی کندل به کندل سود از بازار کسب کنی و بازار محکوم است به شما سود بدهد.

 

ویدیوتریدلایو-20

ناگفته های ضررهای متعصبانه تریدرها و انتظار تاییدهای مکرر از عامل اصلی و همیشگی باخت تریدرها‌می باشد.و به همین دلیل ۹۶٪ درجهان متضرر هستند.این ویدیو کلیپ رو جدی بگیرید

 

ویدیوتریدلایو-21

اثبات دیگر این آموزش قدرتمند با استراتژی فراکتال فقط کندل به کندل و دوبرابرکردن موجودی

 

ویدیوتریدلایو-22

در ویدئو فوق یک ترید لایو جذاب با سیگنال شارپی فوق العاده را در ارز طلا Gold می بینید. با مشاهده کامل این کلیپ می بینید تریدر پایتون با ورود به موقع و تحلیل فوق العاده در چارت، با بالانس 1000 دلار به سود بالای 1200 دلار با گرفتن سیگنال شارپی در ارز طلا رسیده است.

 

ویدیوتریدلایو-23


کلام اول و آخر پایتون در ترید برای تریدرها 
، این ویدیو شگفت انگیزترین ترید درجهان است که پایتون حقیقت ترید را با قدرت ترید لایو با سود نجومی و خحجم کم و عدم ریسک به ریوارد به تریدرها ثابت کند.این ویدیو ارزش معنوی بالایی دارد حتما ببینید برای دوستان تریدر بفرستید چون هرجا بری بیای آخرش این ویدیو می بینی.

 

ویدیوتریدلایو-24

یک تحلیل از بازار لایو فارکس روی جفت ارز EUR/USD را نشان میدهد. که تریدر پایتون با تشخیص درست روند و تشخیص مستر کندل در تایم فریم 15 دقیقه بازار جمعه (19 فروردین 1401) EUR/USD قوانین پرایس اکشن تکراری و آموزشهای تکراری ترید را برای شما در بازار لایو نشان میدهد. با دیدن کامل این ویدئو و از زبان خود پرایس اکشن متوجه خواهید شد که چرا در بازار فارکس بیش از 96 درصد از تریدها متضرر هستند.