آموزش سوپر اسکلپ فراکتال کندلها

خلاصه مطالب این صفحه

سبک سوپر اسکلپ ترید فوق پیشرفته فراکتال کندلی مولتی تایم

اثبات این استراتژی جادویی با ترید لایو و کسب 2000$ سود

اگر کامل نمیدونی فراکتال چیست؟حتما این کلیپ ویدیو را از دست نده، کامل و شفاف یکباربرای همیشه فراکتال وکاربردش را متوجه می شی!!

سبک سوپر اسکلپ ترید فوق پیشرفته فراکتال کندلی مولتی تایم

اثبات دیگر این آموزش قدرتمند با استراتژی فراکتال فقط کندل به کندل و دوبرابرکردن موجودی

فراکتال ها، ریتمها و الگوهای کوچک هستند که باتکثیر و مجموع آنها به همان الگو در اشل بزرگتر میرسیم. تکرار و بقا و درکل بالانس high و low هاشی کندل استیک از رازهای فراکتال می باشد. فراکتال جز به کل است که ما می توانیم با دیدگاه اصل کل به جز نیز به رفتار بازار نگاه کنیم. این مجموعه نوین، فراکتال و رازهای تایم فریم بین فراکتال ها را بیان میکند. بدین معناست درهرتایم فریم که هستید اگر تخصص و تسلط کافی بر مبحث فراکتال را داشته باشید، می توانید کندل به کندل از بازار سود کسب کنید و بازار محکوم است به شما سود بدهد.

مبحث فوق، کاملاً قطعی و اثبات شده است، که اکثر افراد هنوز به درک از این مبحث فوق العاده کاربردی و جادویی نرسیده اند. این کلیپ ویدیو به صورت لایو و زنده، ترید کردن با استراتژی فراکتال کندلی مولتی تایم را به نشان میدهد که ثابت کند، کسب سود در مارکت سخت نیست و برعکس شیرین است. پس بهتر است نگرش خود را به نوع آموزش تغییر دهید و دیدگاهی جدید و جسورانه به مارکت داشته باشید امیدوارم ازاین دوره آموزشی بسیار سوده و تضمینی، بهره کامل را ببرید.

Who Is This Trader? MY NAME IS PYTHON