فروشگاه

خلاصه مطالب این صفحه

فروشگاه سایت آکادمی ترید پایتون در حال حاضر حاوی چندین مطالب آموزشی مجزا و خاص با محتوایی متفاوت و فوق العاده با عناوین ذیل می باشد

Who Is This Trader? MY NAME IS PYTHON

برای گردآوری این دوره های آموزش که حاصل تجربه و تلاش چندین ساله مجموعه آکادمی ترید پایتون می باشد، زحمات زیادی کشیده شده و در صورت تهیه هر کدام از این آموزش ها می توانید با تمرین دقیق، قطعاً سود قابل توجهی در مارکت های فارکس و ارز دیجیتال داشته باشید. که صحت این آموزش ها بارها و بارها در تریدهای لایو (موجود در سایت) به اثبات رسیده است.

آموزش فوق العاده جادویی و هوشمند ایچی موکو بنام ایچی موکو دیجیتال/مانند هک بازار عمل می کند.

جهت اطلاعات بیشتر این دوره آموزشی کلیک فرمایید.

آموزش زیر دوره فوق پیشرفته ایچی موکو می باشد که تمام مرزهای آموزشی را از بین برده و کاملا کاربردی و پرسود می باشد. دوستانی که علاقه مند به ایچی موکو هستند حتما به دروس دوره و توضیحات تکمیلی درسایت مراجعه فرمایند.

جهت اطلاعات بیشتر این دوره آموزشی کلیک فرمایید.

آموزش زیربنام پرایس اکشن التقاطی و اختصاصی برای دوستان پرایس اکشن کار به ویژه اسکلپرها هست، این آموزش کاملا عملیاتی است یعنی همراه با تدریس وارد ترید لایو و کسب سود می شوید و کاملا به این تکنیکهای شاه کلید پرایس اکشن با چندین اندیکاتور کاربردی مسلط خواهید شد.

جهت اطلاعات بیشتر این دوره آموزشی کلیک فرمایید.

سبک سوپر اسکلپ ترید فوق پیشرفته فراکتال کندلی مولتی تایم

جهت اطلاعات بیشتر این دوره آموزشی کلیک فرمایید.

نکته حائز اهمیت این است که در صورت تهیه هر کدام از این دوره ها گروه آکادمی ترید پایتون تمامی ابهامات و سوالات مربوط به این عناوین را شفاف سازی کرده و با تعهد به پشتیبانی خود شما را همراهی خواهد کرد.

تمام آموزشهای آکادمی ترید پایتون دارای کد لایسنس می باشد تا این آموزشهای کمیاب و تضمینی محفوظ بماند و دراختیار محدود کسانی که ارزش این مجمو عه را می دانند ، قراربگیرد و در کلیپ ویدیو زیر نحوه اکتیو کردن محصولات آموزشی فروشگاه را مشاهده می فرمایید.

نحوه اکتیو کردن و دریافت کد لاینسس محصولات

در آخر آکادمی ترید پایتون ، همیشه همراه شما عزیزان است و برایتان خواستار موفقیت، توأم با سود تضمین شده می باشد .