ویدیوهای آموزشی

خلاصه مطالب این صفحه

بخش زیر شامل آموزش ویدئو ترید لایو های در بازار فارکس می باشد. لازم به ذکر است تمام سبکهای ترید های حرفه ای با استراتژی های گوناگون اعم از ایچیموکو، اسکلپ، پرایس اکشن و …. در مارکت مشاهده می فرمایید.

ویدیوآموزشی-1

در این ویدئو تکنیک کاربردی و خاصی از استراتژی ایچیموکو ملاحظه می کنید که این تکنیک را با استفاده از ترکیب تایم فریم نیم ساعت به پنج دقیقه بکار برده ام و به شما نشان میدهم که به راحتی با این روش می توانید از بازار به سود دلخواه خود برسید.

ویدیوآموزشی-2

شما در این ویدئو را مشاهده می کنید چگونه به درستی مسیر حرکت الگوهای کلاسیک ادامه دهنده و بازگشتی را به طورقطعی قبل از شکست، برایتان پیش بینی می کنم.

ویدیوآموزشی-3

با دیدن ویدئو فوق یک تکنیک بسیار کاربردی از پرایس اکشن برای جلوگیری از ضرر در معاملات را یاد خواهید گرفت و همچنین ملاحظه خواهید کرد که چگونه با استراتژی های ارائه شده از سایت آکادمی ترید پایتون می توانید از بازار به سود دلخواه خود برسید.

ویدیوآموزشی-4

در این ویدئو می بینید که چگونه تحلیل روند را در محیط تریدینگ ویو انجام دادم که با اصول پرایس اکشن در یک بازار گنگ و آلوده به صورت کاملاً متفاوت و حرفه ای می توانید بازار را پیش بینی کنید و به سود دلخواه خود برسید. در این مواقع که بازار غیرقابل پیش بینی و گنگ است برای نقطه ورود، یک تریدر منطقی قطعاً صبر می کند که بتواند با تحلیل منطقی خود وارد بازار شود ولی برعکس تریدرهایی که ریسک پذیر هستند با این متد وارد پوزیشن شده و می توانند به سود دلخواه برسند

ویدیوآموزشی-5

این ویدئو یک تکنیک بسیارکاربردی از ایچیموکو است که به شما نشان می دهد به راحتی با درک و تحلیل درست از ایچیموکو می توانید از بازار به سود دلخواه خود برسید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت فروشگاه سایت آکادمی ترید پایتون مراجعه کنید و توضیحات دقیق و بهتر را در مورد ایچیموکو مطالعه کنید.

ویدیوآموزشی-6

در این ویدئو تریدر، در بازار لایو فارکس با بالانس 400 دلار و حجم 2.2 لات ترید را انجام داده است. ولی در موقعیت استاپ هانتینگ قرار گرفته و با تحلیل درست و به موقع سود قابل توجهی از این موقعیت کسب کرده است. در این ویدئو تمام توضیحات مورد نیاز و جامع از مبحث استاپ هانتینگ گفته شده، که با مشاهده کامل آن بیشتر متوجه خواهید شد.

ویدیوآموزشی-7

این ویدئو قدرت فوق العاده و جادویی خطوط روند در بازار لایو فارکس را به شما نشان می دهد که با همین تعداد ترند رسم شده تمام نکات اصولی پرایس اکشن به صورت خلاصه بیان شده است. در این کلیپ پی وت ها، کندل ها، مقاومت، حمایت و….. همگی به صورت مولتی تایم و در حالت فراکتال به صورت خیلی متبحرانه ترسیم شده  و همانگونه که مشاهده می کنید از نقطه استارت پوزیشن تا انتهای پوزیشن تارگت بدون خطا تاچ شده و این جزء عناصر جذاب پرایس اکشن می باشد.

ویدیوآموزشی-8

در این ویدئو تداخل و فشار عرضه و تقاضا در بازار لایو فارکس مشاهده می کنید.

ویدیوآموزشی-9

در این ویدئو الگوهای پرایس اکشن را با یک نگاه متفاوت و با رنگ بندی های مختلف در یک بازار لایو به صورت کاملا متفاوت و حرفه ای در آکادمی ترید پایتون ملاحظه می کنید.

ویدیوآموزشی-10

این ویدئو با ترید لایو مبحثی بسیار جالب از آموزش پرایس اکشن مربوط به تشخیص نقاط صحیح حمایت و مقاومت و ولید بودن آنها در روند بازار و همچنین ارتباط چند الگوهای کندلی مانند ستاره صبحگاهی  و ستاره شامگاهی در این نقاط را به شما نشان داده است.

ویدیوآموزشی-11

در ویدئو فوق فصل های عناوین دوره آموزش خاص و جذاب استراتژی ایچیموکو را مشاهده می کنید. که در این مبحث، یک آموزش متفاوت و نوین از استراتژی ایچیموکو با سبکی خاص برای رسیدن به سود دهی 100 درصد و قطعی ارائه شده است.  برای اطلاعات بیشتر از این آموزش به قسمت فروشگاه سایت آکادمی ترید پایتون مراجعه کنید و توضیحات دقیق و بهتر را در مورد این روش نوین آموزش ایچیموکو مطالعه کنید.

ویدیوآموزشی-12

تیزر فوق مربوط به مبحث خاص و جذاب استراتژی ایچیموکو می باشد. که با این دو مثال جامع وکامل در بازار لایو، سود دهی قطعی و تارگت گذاری دقیق را به شما نشان داده ایم. برای اطلاعات بیشتر از این آموزش به قسمت فروشگاه سایت آکادمی ترید پایتون مراجعه کنید و توضیحات دقیق و بهتر را در مورد این روش نوین آموزش ایچیموکو مطالعه کنید.

ویدیوآموزشی-13

تیزر فوق مربوط به مبحث آموزش سبک پرایس اکشن التقاطی می باشد. که با یک مثال جامع و کامل در بازار لایو سود دهی قطعی و تارگت گذاری دقیق را به شما نشان داده ایم. برای اطلاعات بیشتر از این آموزش به قسمت فروشگاه سایت آکادمی ترید پایتون مراجعه کنید و توضیحات دقیق و بهتر را در مورد آموزش سبک پرایس اکشن مطالعه کنید.

ویدیوآموزشی-14

ترید لایو فارکس 9 لات با ایچیموکو و بالانس 700 دلار

در ویدیو زیر یک سورپرایز ویژه از آکادمی ترید پایتون می بینید که آکادمی ترید پایتون بار دیگر با یک استراتژی جادویی از ایچیموکو ترید لایو با پوزیشن 9 لات و بالانس 700 دلار انجام داده است. که آموزش این ترید لایو قدرتمند با ایچیموکو و استراتژی تغییر روند GVL با خط عمودی در مولتی تایم را به صورت کامل و حرفه ای برای مخاطبین خود به صورت رایگان در سایت قرار داده است. دوستان عزیز تریدر برای دریافت کامل این آموزش رایگان فیلد دریافت هدیه را ثبت کنند.

ویدیوآموزشی-15

ترید لایو فارکس تبدیل 500 دلار به 2500 دلار

سبک ترید فوق پیشرفته فراکتال کندلی مولتی تایم فراکتالها ریتمها و الگوها کوچک هستند که باتکثیر و مجموع آنها به همان الگو در اشل بزرگتر میرسیم .تکرار و بقا و درکل بالانس های و لوهای کندل استیک از رازهای فراکتال می باشد. فراکتال جز به کل است که ما می توانیم کل به جز نیز به رفتار بازار نگاه کنیم. این مجموعه نوین فراکتال و رازهای تایم فریم بین فراکتال ها می باشد.این به این معناست که درهرتایم فریمی هستی اگر تخصص و تسلط کافی بر مبحث فراکتال داشته باشی می توانی کندل به کندل سود از بازار کسب کنی و بازار محکوم است به شما سود بدهد.

ویدیوآموزشی-16

ناگفته های ضررهای متعصبانه تریدرها و انتظار تاییدهای مکرر از عامل اصلی و همیشگی باخت تریدرها‌می باشد.و به همین دلیل ۹۶٪ درجهان متضرر هستند.این ویدیو کلیپ رو جدی بگیرید.

ویدیوآموزشی-17

فراکتال ها، ریتمها و الگوهای کوچک هستند که باتکثیر و مجموع آنها به همان الگو در اشل بزرگتر میرسیم. تکرار و بقا و درکل بالانس high و low هاشی کندل استیک از رازهای فراکتال می باشد. فراکتال جز به کل است که ما می توانیم با دیدگاه اصل کل به جز نیز به رفتار بازار نگاه کنیم. این مجموعه نوین، فراکتال و رازهای تایم فریم بین فراکتال ها را بیان میکند. بدین معناست درهرتایم فریم که هستید اگر تخصص و تسلط کافی بر مبحث فراکتال را داشته باشید، می توانید کندل به کندل از بازار سود کسب کنید و بازار محکوم است به شما سود بدهد.

ویدیوآموزشی-18

در ویدئو فوق یک ترید لایو جذاب با سیگنال شارپی فوق العاده را در ارز طلا Gold می بینید. با مشاهده کامل این کلیپ می بینید تریدر پایتون با ورود به موقع و تحلیل فوق العاده در چارت، با بالانس 1000 دلار به سود بالای 1200 دلار با گرفتن سیگنال شارپی در ارز طلا رسیده است.